SALUT VOIOS DE PENSIONAR

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sursa Ta de Relaxare!


+33
gratiela
Fefeleaga
Gina Tudose
minodora
dodi
eliluise
gilu
mariucavolos@yahoo.com
Anca
iiluc
manzatu lia
elena cugerean
karina 60
iulia
vyky
Vecina
dirina
mioara
mr.m
aiten
miluka
Ecaterina
pensionarul.info
ginger55
MeryBondoc
dorel
Admin
lica1954
bica13
cristinacm
Marga
Nutzy
Flory53
37 participanți

    BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  gratiela Mar 18 Noi 2014 - 18:13

    minodora a scris:buna seara lume,cred ca nu m-ati uitat,tot eu sant cea de altadata ,doar putin mai coapta
    bine ai revenit Minodora :reverentza: :reverentza: :reverentza: :papabyebye:
    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  gratiela Mar 18 Noi 2014 - 18:16

    dodi a scris:
    de citeva zile va tot urmaresc forumul vostru apoi no azi mi am luat inima n dinti si trecui la fapte.Fapte dea bune sa va salut si sa ma lipesc si eu de voi ca fiind pensionara cred ca nimerii la tanc forumul. BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Images?q=tbn:ANd9GcQqOUqZmWXrvMRWFWlqpou7DdDHIwgnnDBvc8-vQu3h24NKnAWUvw
    bine ai venit Dodi scuzama ca te salut asa de tarziu dar nepotul imi ocupa tot timpul liber :floribuchet: :floribuchet:  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3333737670  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3333737670 :tzopaila:  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3109253451  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3109253451
    Fefeleaga
    Fefeleaga
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Fefeleaga Mar 9 Dec 2014 - 13:16

    Sarea si piperul sunt condimentele cele mai cerute si placute din bucatarie,. :eok:  :eok: ...........tot asa sper sa fiu si eu aici la forumul vostru, de cu noaptea-n cap am tot trecut in memorie postarile voastre . multumesc frumos pt primire :thannks: !.... :PLECACIUNE:  :PLECACIUNE: ...................sper sa fiu acceptata daca nu  :nicioproblema: va ramine svd...nesarat si piperat  :papabyebye: am glumit desigur.
    Mark
    Mark
     

     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Mark Mar 9 Dec 2014 - 14:00

    :bineaivenit: Fefeleaga pe forumul nostru  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3333737670 :daudinmaini: dar pe Bator unde l-ai lasat :intrebare: :zambetascuns:
    Fefeleaga
    Fefeleaga
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Fefeleaga Mar 9 Dec 2014 - 15:54

    Mark a scris:
    :bineaivenit: Fefeleaga pe forumul nostru  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3333737670 :daudinmaini: dar pe Bator unde l-ai lasat :intrebare: :zambetascuns:

    multam de primire :PLECACIUNE: :PLECACIUNE: :PLECACIUNE: ....................ei domnul meu ce sa-ti spun io tie a meu mirtoaga o decedat...

    am crezut ca intrebi tu la mine unde e Battory a meu consoarta, BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Images?q=tbn:ANd9GcQGbik7GSoV08CDUAekz78DB75kwe1-EapSCSMMMGNxTUZw7W0i noi sintem unguri ,..... acuma mai scofilcesc cuvintele scuze...

    doarmi de scoala toata scara de la bloc, sfornaieste :zambet: de zici ca-i cutremur :zambetascuns:

    mie mi se zice AGA... BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 2lliue8
    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  gratiela Mar 9 Dec 2014 - 17:42

    Fefeleaga a scris:Sarea si piperul sunt condimentele cele mai cerute si placute din bucatarie,. :eok:  :eok: ...........tot asa sper sa fiu si eu aici la forumul vostru, de cu noaptea-n cap am tot trecut in memorie postarile voastre . multumesc frumos pt primire  :thannks:  !.... :PLECACIUNE:  :PLECACIUNE: ...................sper sa fiu acceptata daca nu  :nicioproblema: va ramine svd...nesarat si piperat  :papabyebye: am glumit desigur.
    bine ai venit la noi :bye-bye: :bye-bye:
    Mark
    Mark
     

     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Mark Mar 9 Dec 2014 - 19:45

    Fefeleaga a scris:
    Mark a scris:
    :bineaivenit: Fefeleaga pe forumul nostru  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3333737670 :daudinmaini: dar pe Bator unde l-ai lasat :intrebare: :zambetascuns:

    multam de primire :PLECACIUNE: :PLECACIUNE: :PLECACIUNE: ....................ei domnul meu ce sa-ti spun io tie a meu mirtoaga o decedat...

    am crezut ca intrebi tu la mine unde e Battory a meu consoarta, BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Images?q=tbn:ANd9GcQGbik7GSoV08CDUAekz78DB75kwe1-EapSCSMMMGNxTUZw7W0i noi sintem unguri ,..... acuma mai scofilcesc cuvintele  scuze...

    doarmi de scoala toata scara de la bloc, sfornaieste :zambet: de zici ca-i cutremur :zambetascuns:

    mie mi se zice AGA... BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 2lliue8

    omg Grijă mare la șpagat....să nu ....Doamne ferește....zic.....Aga :zambetascuns:
    ....dar hai mai bine sa ne sporovaim in cafenea ca sa nu facem off topic :offtopic:
    Nutzy
    Nutzy
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Nutzy Mier 10 Dec 2014 - 8:05

    Mark a scris:
    Fefeleaga a scris:
    Mark a scris:
    :bineaivenit: Fefeleaga pe forumul nostru  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 3333737670 :daudinmaini: dar pe Bator unde l-ai lasat :intrebare: :zambetascuns:

    multam de primire :PLECACIUNE: :PLECACIUNE: :PLECACIUNE: ....................ei domnul meu ce sa-ti spun io tie a meu mirtoaga o decedat...

    am crezut ca intrebi tu la mine unde e Battory a meu consoarta, BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Images?q=tbn:ANd9GcQGbik7GSoV08CDUAekz78DB75kwe1-EapSCSMMMGNxTUZw7W0i noi sintem unguri ,..... acuma mai scofilcesc cuvintele  scuze...

    doarmi de scoala toata scara de la bloc, sfornaieste :zambet: de zici ca-i cutremur :zambetascuns:

    mie mi se zice AGA... BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 2lliue8

    omg  Grijă mare la șpagat....să nu ....Doamne ferește....zic.....Aga :zambetascuns:
    ....dar hai mai bine sa ne sporovaim in cafenea ca sa nu facem off topic :offtopic:

    :bineaivenit: AGA printre noi sper sa lociesti cit mai mult aici :daudinmaini: :floribuchet:
    opris doina
    opris doina
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Bine v-am gasit!

    Mesaj  opris doina Dum 18 Ian 2015 - 10:46

    :hello:
    Mark
    Mark
     

     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Mark Dum 25 Ian 2015 - 14:15

    opris doina a scris::hello:

    :salut:

    Continut sponsorizat


     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 21 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 13 Mai 2024 - 19:07