SALUT VOIOS DE PENSIONAR

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sursa Ta de Relaxare!


+33
gratiela
Fefeleaga
Gina Tudose
minodora
dodi
eliluise
gilu
mariucavolos@yahoo.com
Anca
iiluc
manzatu lia
elena cugerean
karina 60
iulia
vyky
Vecina
dirina
mioara
mr.m
aiten
miluka
Ecaterina
pensionarul.info
ginger55
MeryBondoc
dorel
Admin
lica1954
bica13
cristinacm
Marga
Nutzy
Flory53
37 participanți

    BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Nutzy
    Nutzy
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Nutzy Lun 28 Iul 2014 - 19:16

    :daudinmaini: :5588:  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Buchet-flori, te asteptam la cafenea Anca sa ne bem cafeaua cu totii.  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 1254382453
    Anca
    Anca
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Anca Lun 28 Iul 2014 - 19:46

    Mark a scris:
    :bineaivenit: Anca  :daudinmaini:  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 RO_BV_Trandafir_1


     :thannks: Mark ,bine te-am gasit  :reverentza: 
    Anca
    Anca
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Anca Lun 28 Iul 2014 - 19:47

    Nutzy a scris::daudinmaini: :5588:  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Buchet-flori, te asteptam la cafenea Anca sa ne bem cafeaua cu totii.  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 1254382453

     :thannks: Nutzy  :reverentza: ,am fost in cafenea si am servit cafeluta  :aprobare: :da: :zambet: 
    mariucavolos@yahoo.com
    mariucavolos@yahoo.com
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Salut cu multa placere acest minunat grup de pensionai

    Mesaj  mariucavolos@yahoo.com Mar 29 Iul 2014 - 8:14

    Buna ziua dragi pensionari ,ma numaesc Mariuca Volos,si as dori cu mare drag sa ma alatur si eu acestui minunat grup de pensionari,pe care il urmaresc de mai mult timp.Sint o persoana foarte sociabila,sufar de singuratate,sotul meu decedat cu 5 ani in urma,as dori sa nu ramin inchisa ca si melcul in cochilia lui.Imi place mult sa discut pe orce fel de teme,imi place muzica veche si noua,imi place sa-mi ocup timpul liber cu orce ca sa nu ramin intr-o monotonie si sa ma izolez.Eu va multumesc cu mare respect.Cu mult drag Mariuca Volos.
     :buna ziua: :buna ziua: 
    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  gratiela Mar 29 Iul 2014 - 9:24

    :daudinmaini: :daudinmaini:  bine ai venit anca   BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3333737670  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3333737670  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 351549032  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 351549032 
    Mark
    Mark
     

     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Mark Mar 29 Iul 2014 - 17:48

    mariucavolos@yahoo.com a scris:Buna ziua dragi pensionari ,ma numaesc Mariuca Volos,si as dori cu mare drag sa ma alatur si eu acestui minunat grup de pensionari,pe care il urmaresc de mai mult timp.Sint o persoana foarte sociabila,sufar de singuratate,sotul meu decedat cu 5 ani in urma,as dori sa nu ramin inchisa ca si melcul in cochilia lui.Imi place mult sa discut pe orce fel de teme,imi place muzica veche si noua,imi place sa-mi ocup timpul liber cu orce ca sa nu ramin intr-o monotonie si sa ma izolez.Eu va multumesc cu mare respect.Cu mult drag Mariuca Volos.
    :buna ziua: :buna ziua:

     :bineaivenit: Mariuca  :daudinmaini: ma bucur sa te avem aici cu noi si te asteptam cu drag la o vorba in cafenea   BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3502864785 
    Anca
    Anca
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Anca Mar 29 Iul 2014 - 18:31

    gratiela a scris::daudinmaini: :daudinmaini:  bine ai venit anca   BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3333737670  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3333737670  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 351549032  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 351549032 

    Bine te-am gasit Gratiela  :salut: :reverentza: 
    Anca
    Anca
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Anca Mar 29 Iul 2014 - 18:34

    mariucavolos@yahoo.com a scris: Buna ziua dragi pensionari ,ma numaesc Mariuca Volos,si as dori cu mare drag sa ma alatur si eu acestui minunat grup de pensionari,pe care il urmaresc de mai mult timp.Sint o persoana foarte sociabila,sufar de singuratate,sotul meu decedat cu 5 ani in urma,as dori sa nu ramin inchisa ca si melcul in cochilia lui.Imi place mult sa discut pe orce fel de teme,imi place muzica veche si noua,imi place sa-mi ocup timpul liber cu orce ca sa nu ramin intr-o monotonie si sa ma izolez.Eu va multumesc cu mare respect.Cu mult drag Mariuca Volos.
    :buna ziua: :buna ziua:

     :bineaivenit: Mariuca Volos  :reverentza:  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 1190830607 
    Nutzy
    Nutzy
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Nutzy Mar 29 Iul 2014 - 19:00

    Anca a scris: BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 2418512932   Sunt Anca  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3803358105 o persoana sociabila, imi place sa comunic, sa ma informez, sa citesc, sa ascult muzica  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 3206057088 , mai ales dance sau disco, sunt prietenoasa si optimista...o familista convinsa, ador plimbarile in natura, imi plac iesirile cu prietenii.....si depinde de situatie, ma adaptez foarte usor ! sper sa fie ok alaturi de voi! Pupici  BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 2906818707  si-mi pare bine de cunostinta!   BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 276188138

    bun venit BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 1c5c219147 printre noi Anca sper sa te simti bine si sa stai cit mai mult aici cu noi. :daudinmaini: 
    Nutzy
    Nutzy
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Nutzy Mar 29 Iul 2014 - 19:09

    mariucavolos@yahoo.com a scris:Buna ziua dragi pensionari ,ma numaesc Mariuca Volos,si as dori cu mare drag sa ma alatur si eu acestui minunat grup de pensionari,pe care il urmaresc de mai mult timp.Sint o persoana foarte sociabila,sufar de singuratate,sotul meu decedat cu 5 ani in urma,as dori sa nu ramin inchisa ca si melcul in cochilia lui.Imi place mult sa discut pe orce fel de teme,imi place muzica veche si noua,imi place sa-mi ocup timpul liber cu orce ca sa nu ramin intr-o monotonie si sa ma izolez.Eu va multumesc cu mare respect.Cu mult drag Mariuca Volos.
     :buna ziua: :buna ziua: 


                                     
     :bineaivenit: Mariuca  :daudinmaini: printre noi pensionarii, imi place enorm de mult cum gindesti despre viata , asa cum ar trebui traita , felicitari din partea mea  :PLECACIUNE: pentru gindirea ta pozitiva :eok:  te asteptam la cafenea sa ne servim dimineata si nu numai cafeluta sa vorbim fel de fel . Cu mare drag , BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 142 :daudinmaini: te pupa nuti.

    Continut sponsorizat


     BUN VENIT @ BUN GĂSIT  - Pagina 18 Empty Re: BUN VENIT @ BUN GĂSIT

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam 21 Sept 2024 - 8:25