SALUT VOIOS DE PENSIONAR

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sursa Ta de Relaxare!


+9
gratiela
elenita
Vecina
Marga
ginger55
cristinacm
Nutzy
Mark
Admin
13 participanți

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Vecina
    Vecina
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  Vecina Joi 10 Apr 2014 - 1:08

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 646x404

    Dumnezeu sa-i odihneasca in pace pe toti cei plecati dintre noi ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Lumanare
    elenita
    elenita
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  elenita Lun 14 Apr 2014 - 19:29

    Cu adanc regret va anunt ca ,Gratiela trece prin momente deosebit de grele.Sotul ei a decedat.
    Sa pastram un moment pios,sa fim cu sufletul alaturi de ea.
    Dumnezeu sa-l odihneasca si sa-l ierte!


    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Lumanare-arzand.gif
    Mark
    Mark
     

     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  Mark Mar 15 Apr 2014 - 6:07

    Suntem alături de Graţiela, la ceas de grea încercare, acum când soţul ei, a trecut la cele veşnice. Nu cred că rândurile noastre îi vor putea alina durerea și tristețea prin care trece acum. Golul lăsat în urmă prin stingerea din viață a ființei dragi nu poate fi acoperit de nimeni și nimic. Dumnezeu să-i dea odihnă veşnică în Împărăţia Sa, iar familiei îndurerate să-i dea mângâiere.

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Condoleante_jpg

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 8493DSC_1680
    Nutzy
    Nutzy
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  Nutzy Mar 15 Apr 2014 - 10:14

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcSGwlVcfuw12skAGwp1TSSEtP18eUePeA8sMFSBIOB8yN3MnVxOUgSincere condoleante Gratzy . Ma rog ca Bunul Dumnezeu sa mangaie sufletele celor ramasi nemangaiati de tragica despartire.ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 CondoleanteÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Flori-inmormantare
    Vecina
    Vecina
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  Vecina Mar 15 Apr 2014 - 19:45

    Dumnezeu să-l ierte Grațiela.Un gând de alinare și sincere condoleanțe familiei îndurerate. ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Img_64c3e652condoleante
    cristinacm
    cristinacm
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  cristinacm Mier 16 Apr 2014 - 22:35

    Mark a scris:
    Suntem alături de Graţiela, la ceas de grea încercare, acum când soţul ei, a trecut la cele veşnice. Nu cred că rândurile noastre îi vor putea alina durerea și tristețea prin care trece acum. Golul lăsat în urmă prin stingerea din viață a ființei dragi nu poate fi acoperit de nimeni și nimic. Dumnezeu să-i dea odihnă veşnică în Împărăţia Sa, iar familiei îndurerate să-i dea mângâiere.

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Condoleante_jpg

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 8493DSC_1680

    Cu toata sinceritatea va spun , sunt socata ! Eu nu stiam ca sotul Gratielei ar fi bolnav.....
    D-zeu sa-l odihneasca , iar Gratiela sa aiba puterea necesara pentru a putea suporta asta.

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 9k=    Sincere condoleante !
    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  gratiela Vin 18 Apr 2014 - 19:56

    VA MULTUMESC TUTURORO CELOR CARE A-TI FOST ALATURI DE MINE IN ACESTE CLIPE GRELE VA DORESC PASTE FERICIT  :cospaste: 
    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  gratiela Vin 18 Apr 2014 - 19:58

    gratiela a scris:VA MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE A-TI FOST ALATURI DE MINE IN ACESTE CLIPE GRELE  VA DORESC PASTE FERICIT  :cospaste: 
    gratiela
    gratiela
     
     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  gratiela Vin 18 Apr 2014 - 20:03

    MA SCUZA-TI AM GRESIT SI AM SCRIS ACELASI MESAJ DE DOUA ORI DE FAPTVREIAM SA CORSCTEZ PE PRIMUL DAR AM DAT CLOK PE CITEAZA
    Mark
    Mark
     

     


    Salut Voios de Pensionar

    De vorba la o cafea

    Salut Voios de Pensionar

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  Mark Sam 19 Apr 2014 - 18:13

    Gratiela....crede-ma nici nu imi pot aduna cuvintele,nu stiu ce sa-ti raspund....Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 3050994651  si tie sa-ti dea putere sa mergi mai departe :rog: ....esti o femeie minunata si iti multumesc ca ai intrat online,condoleante draga Gratiela si daca o sa vrei sa vorbesti cu cineva,pe noi ne gasesti aici cu drag vom vorbi cu tine....nici nu mai stiu ce sa zic... :biblie: :terogdoamne: :imifaccruce: 

    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 425306-bigthumbnail

    Continut sponsorizat


    ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI - Pagina 4 Empty Re: ÎN MEMORIA CELOR PLECAȚI DINTRE NOI

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024 - 21:54